Wątek: MUDy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2012, 11:11   #5
ZauraK
 
ZauraK's Avatar
 
Reputacja: 1 ZauraK ma z czego być dumnyZauraK ma z czego być dumnyZauraK ma z czego być dumnyZauraK ma z czego być dumnyZauraK ma z czego być dumnyZauraK ma z czego być dumnyZauraK ma z czego być dumnyZauraK ma z czego być dumnyZauraK ma z czego być dumnyZauraK ma z czego być dumnyZauraK ma z czego być dumny
MUDy

Zdaję sobie sprawę, że w świetle rozwoju MMORPG z wypasioną grafiką itp. MUDy są na wymarciu. Wiem że był na LI wątek w 2008r. o mudach i były AŻ cztery wypowiedzi. Jest aż tak źle?

Czy bawicie się jeszcze w MUDach? Jeśli tak, to gdzie?
A może się bawiliście i macie coś godnego do polecenia?

Ja bywałem na kilku - tu i ówdzie jedynie zajrzałem i na starcie zostałem odstraszony.
Znane mi mudy (niektóre ze słyszenia albo 1-2 logowań):Jako, że bywałem na trzech pierwszych to tylko tam wiem jak to bywa z graczami. Arkadia - podobno nawet można uświadczyć nawet i ze 100 graczy w jednym czasie. Fakt mijałem się z kilkunastoma osobami nawet
Nightal - hmmm... stała ekipa kilku osób, ostatnio w dodatku przerzedzona jakby, ale to tu mi się właśnie podoba. Kilka osób ale jest klimatycznie, w przeciwieństwie do Arkadii gdzie na ~10 spotkanych osób 4 zachowały klimat, kolejne 3 się w ogóle odezwały, pozostałe mnie "olały".
Warlock - tu nie jestem pewien bo to dopiero kilka dni. Jak na razie nikogo nie spotkałem, a www jakby takie trochę "z przed roku".

Dawno, dawno temu próbowałem jeszcze jakąś produkcję w "inchszym" języku, ale wymiękłem po dwóch dniach
 
__________________
ZauraK
ZauraK jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem