Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2006, 22:04   #14
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
- Najmocniej przepraszam jeśli kogoś uraziłem, ale nie to chciałem osiągnąć. Ja nie za często w mojej pracy mam czas na takie wyjścia jak to, więc nie przebywam za często w takim towarzystwie. Ale nie jestem tu przypadkiem - mężczyzna spojrzał na wszystkich przy stoliku - choć Wy z całą pewnością tak. Mam dla Was propozycję - ja już z niej nie skorzystam, ale dla Was może się przydać. I jest to związane właśnie z tym - i wskazał na niewielką estradę, na której zaraz będą występy iluzjonistów i wszelkiej maści magików.
- To są zwykłe sztuczki, jak raczył zauważyć pan Mark, ale to, co mam Wam do zaoferowania będzie związane z czymś więcej niż tylko sztuczki. I wiem, co mówię - sam przez to przeszedłem
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline