Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2012, 08:11   #44
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
No dobra. Stawiacie mnie pod ścianą, to się wypowiem, choc uważam, że takie praktyki jak stosujecie w rekrutacji, to trochę ciosy poniżej różnych części ciała. No, ale cóż.

W przedmiocie sesji byłych a porzuconych: przyczyny były różne. Przede wszystkim sesje prowadzone w duecie mi nie wychodza. Duet z Sekalem był akceptowalny. Z malahajem również. Później jakoś rytm zacząłem gubic. Niby mając czasu więcej mniej śledziłem sesję a co za tym idzie gubiłem wątek i nic na to poradzic nie mogę. Stąd oddalanie się od sesji. Jeśli zaś dodac do tego nie najczęstrze odpisy Graczy, które z kolei zmuszały mnie, nałogowca, do szukania nowych wrażeń [sesje inne oraz dyskusje na forum zbędne] skutek był taki, że sesje schodziły na coraz dalszy plan. I tyle.

Planując solowe prowadzenie liczę, że uda mi się zmusic was do częstego pisania i sesja jakoś poleci. Jeśli nie, trudno. Pewnym jednak jest, że nie będę już prowadził w duecie [ z wyłączeniem w/w i jeszcze jednej osoby] i że nie będę uczestniczył w większej liczbie sesji niż 1.

Tych, których w poprzednich, porzuconych sesjach zawiodłem, przepraszam. Wiem, że nie zawiodę ich powtórnie, chocby z tego powodu, że nie będą już u mnie grali, zgodnie ze swymi deklaracjami. Szanuję taką decyzję i ich wybór. I pozdrawiam serdecznie przepraszając po raz ostatni.

Teraz w przedmiocie rekrutki powiem, że doszły do mnie kolejne 2 postacie Graczy i obecna lista zgłoszeń wygląda następująco:

1. Brain
2. Panicz
3. komtur
4. Cohen
5. Akhav
6. Saverock
7. ...

Nadal trwa rekrutacja, choc mam świadomośc tego, że już by Was starczyło. Poczekamy, jak się umawiałem z Wami, do soboty.

Pozdrawiam
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline