Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2006, 01:02   #87
Aurora Borealis
 
Reputacja: 1 Aurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwu
Zachichotała na słowa Phaere. - Pewnie jest tak, jak mówisz.. Lecz w takim razie i Drow nie ma dużych szans na zrozumienie człowieka, jak sądzę. - Zaśmiała się. Zwróciła się na wschód. - Dzień dobry - powiedziała i jęknęła cicho z bólu warg. Wróciła za Drowką pod drzewo i usiadła pod nim, podnosząc po drodze swoją torbę.
Eilistraee.. Trzeba będzie się o nią zapytać. Pewnie chodziło o jakąś boginię. Ilu właściwie jest bogów? Czy dla każdego świata są inni, czy to wciąż ci sami, kryjący się pod różnymi imionami? Czy w ogóle istnieją? Ehh.. Trzeba będzie wielu, wielu rozmów z wieloma osobami, żeby do czegoś dojść. Wygląda na to, że Phaere toczy w sobie jakąś walkę. Czyżby bogini pomagała jej walczyć z samą sobą? Czy może z czymś obcym? Tak wiele pytań!..
Dotknęła swoich warg, potarła delikatnie szczękę. Kłapnęła zębami na próbę i pożałowała tego natychmiast. - Wygląda na to, że rezygnuję dzisiaj ze śniadania, mały - szepnęła do Calcifera, który siedział nastroszony na jej kolanie. Przyglądał się podejżliwie Tiloupowi. - Ale on nie, co? Spokojnie, nie dam im cię pożreć, Kąsku. - Ptak otrząsnął się z rosy. - Nie nazywaj mnie tak - burknął - To wcale nie jest śmieszne!
 
__________________
- Dlaczego nie wolno mi kłamać? (..) Dlaczego tylko ja mam być prawdomówna? Wujek nie myśli, że to jest wystawianie się na cel? Jasne jest chyba, że jeśli ktoś tu oberwie, to nie ci, którzy kłamią, tylko ja.
- (..) Tu nie o to chodzi, kto oberwie. Tu chodzi o to, żebyś nie dołączyła do ich stada.
Aurora Borealis jest offline