Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2012, 08:14   #49
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Mam nadzieję, że jednak dziś. Jutro... będzie po niewczasie. O świcie w niedzielę siadam do ustalania kto i co i gdzie. Dla wybranych Graczy. Możesz się spóźnic.

Panicz, ja zwyczajnie mam sobie za złe to wszystko, co Wy o mnie piszecie. I co gorsza, nie mam wiele na swoje usprawiedliwienie. może dla tego mnie to tak wpienia, by mocniej nie powiedziec i roju szerszeni nie poruszyc.

A dwa, czy ja kiedyś do kogokolwiek z Was miałem pretensje pozasesyjne? Lubię Was chłopaki. Ja was prostuję na sesjach za sesje, Wy mnie poza sesjami, ale też za sesje. Wszystko tak jak byc powinno. I wszystko, przynajmniej z mojej strony, gra.

Zatem do szczytania wieczorkiem, kiedy zajżę zobaczyc z kim mi przyjdzie poznawac Rubież.

Nerka
bulion
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline