Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2012, 00:04   #104
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Wpadłem na pomysł utworzenia archiwum - doca.
Zanim ktoś na mnie napadnie "po co takie coś" lub wyśle szlaczek złożony z pytajników i wykrzykników, szybko dodam, że zamierzam wklejać tam aktualny, na daną chwilę, stan wspólnego doca, przed usuwaniem przeze mnie tekstu. Tak od czasu do czasu. I Wy możecie tak robić.

Oczywiście, istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że z Waszej strony pomysł się nie przyjmie, nie musi się przyjąć. I tak, i tak istnienie tego dokumentu będzie dla mnie wielkim ułatwieniem - będę mógł usuwać bez żadnych wyrzutów sumienia, czy skrupułów, niepotrzebne już treści z doca m. in. przy przenoszeniu tekstu do sesji, tu na forum. Z wewnętrznym spokojem, że Wy i tak macie dostęp do usuniętych fragmentów.
W ten sposób zawsze będziecie mogli do tych treści powrócić, i np. z powrotem wkleić [z archiwum] pokolorowany tekst, coś zmienić, dopisać i pozostawić mi/komuś do wedytowania w post. Gdyby zaistniała taka potrzeba. Prawdopodobnie nie zaistnieje.

Dobrze jest też mieć wiadomości/odpowiedzi od Mistrza Gry w "oryginale". Tak, informacja, że w mieszkaniu denata było zero szczoteczek do zębów może okazać się większości z nas nieprzydatna, ale jakaś inna, szczęśliwie zakonserwowana, może mieć większe znaczenie, będąc pożyteczną, wygodną, korzystną lub zbawienną.

Już wcześniej archiwizowałem doca od czasu do czasu. Zamieszczone, nie do końca kompletne wpisy pochodzą z mojego brudnopisu; starałem się usunąć własne wtrącenia czy nieliczne notatki, ale mogła tam się zawieruszyć jakaś perełka. Jeżeli ją zauważycie, proszę w takim przypadku o jej usunięcie.

Link wysyłam na PM, a nie zamieszczam go tu, żeby nikt niezainteresowany nie "wpisał głupot na chama, lub wykasował wszystkiego".

Oczywiście, pomysły obmyślane po jedenastej bywają wadliwe.
Dziękuję i pozdrawiam.
 
Ombrose jest offline