Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2012, 11:23   #105
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Mamy niedzielę, więc kilka ogłoszeń parafialnych:

- po pierwsze - mamy niedzielę, czyli do wieczora powinny pojawić się posty graczy. Sytuację mamy jednak taką, że w założenia wspólnym dialogu w Hard Rock Cafe wzięły udział 3 osoby...
- po drugie - cytując klasyka: "wiedzcie, że coś się dzieje!" w mieście, co zresztą widać. Co więcej w dialogu w HRC nawet pośrednio padło co się dzieje... i pytanie czy zamierzacie coś z tym zrobić?
- po trzecie - jeżeli nikt nie zdecyduje się na kontynuowanie dialogu w klubie i zgodnie z deklaracją postacie wyjdą z klubu - to wychodzą tylko te postacie, których prowadzący gracze piszą w sesji. To tak jakbym wpadł na pomysł przywalenia w lożę przy oknie jakąś rakietą ziemia - ziemia.
- po czwarte - jakaś decyzja - po wyjściu z klubu: zabieracie Adelę czy nie? kto do kogo (gdzie) idzie, etc. Żebym mógł popchnąć akcję trochę do przodu.


PS. ja sam czasami korzystam z historii wersji w docu, ale jeżeli kapsuła czasu jest wygodniejsza - to proszę bardzo. Co kto lubi i chce. Każdą informację mogę wam również przypomnieć, choć jak patrzyłem podczas sesji - na forum są wszystkie istotne informacje i wnioski. Tylko je powiązać w jedną całość
 
Aschaar jest offline