Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2012, 13:54   #103
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
[media]http://www.youtube.com/watch?v=cB8Js0tAVz0[/media]Sytuacja nie prezentowała się najlepiej, choć trzeba było przyznać miał sporego farta. Był lekko poobijany przez przeciskanie się w zdecydowanie za ciasnym tunelu. Rozwalił kratkę wentylacyjną i trzymając ją zeskoczył na korytarz. Instynkt doradził mu wyjęcie broni i odbezpieczenie jej. Przydał by mu się celownik laserowy. Szybkim krokiem , graniczącym z biegiem dotarł do windy. Miał zamiar wejść do podziemi z których przyjechał. Pułapka wydawała się oczywista. Poruszał się wentylacją niczym szpieg, teraz czas na kolejną hollywoodzką sztuczkę, w wejściem na dach windy. Byle kabina nie posiadała monitoringu. Szybko odnalazł właz. Nacisnął guzik, i siłą swoich mięśni znalazł się w szybie windy. Zamknął właz i przeczesał włosy cały czas czując napięcie, które nie mógł zniszczyć nawet potężny stymulant. Pomacał granat, raczej go nie użyje. Kurwa, czemu nie zostałem pierdolonym ochroniarzem, przecież tak planowałem, no ale posada handlarza dawała większe zyski.

-John, zbliżam się. Wyjdę tak jak wszedłem-
kto wie może namierzali jego sygnał, należało zachować dyskrecję.
 
Pinn jest offline