Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2012, 15:28   #12
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
Jak to nie ma chętnych do dyskusji?!

Wiecie, temat o odświerzaniu forum sprzed (bagatela) trzech lat to niezbyt zachęcające miejsce (skoro forum nadal nie odświeżone). Najnowsze posty (nie licząc moich) to te Many (czyli sprzed trzech lat), a ja jakoś piszę. I dla prawdziwego fana DL to, że ostatnie porządne książki wyszły przed dziesięciu laty to impuls do działania! Piszmy (niekoniecznie książki; posty na forum wystarczą), bo to forum to obecnie ,,muzeum pamiątek po fanach DL".

O Sofoklesie jakoś się mówi (głównie w szkołach), chociaż gość ostatnią ciekawą książkę napisał, bagatelka, ponad 25 wieków temu, a te marne 10 latek was odstrasza?!

No cóż. Czekam na odzew. Może ktoś też przekopuje się czasem przez porzucone archiwa, ale ja chcę iść do biblioteki po kolejne książki z podniesioną głową, bo spełniłam minimum obowiązku każdego fana. Wstydźcie się wy, którzy wymigujecie się brakiem czasu itp. - jeden post to góra 15 minut pracy (jak ktoś wolno pisze), a jak 2 osoby napiszą jeden post raz do roku, to i tak będzie postep.

Piszcie, ludzie, elfy, kenderzy, gnomy, minotaury i spółka! Może ktoś tu, zainspirowany prężnie rozwijającym się forum (ale ze mnie optymista), napisze kolejną książkę, która będzie prawdziwym hitem?

A jeśli nie... to chociaż piszcie na forum. A jak nie, to po nocach będzie was nawiedzał Soth z całym chórem martwych elfek! (a przynajmniej mam taką nadzieję).
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.
Irregular jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem