Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2012, 21:37   #12
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Brain: Powinienem poczekać z wyjaśnieniem Twej śmierci do Raportu, ale że atakujesz na GG i w komentarzach, pozwolę sobie na jeden post polemiczny.

Nie PRZYJĄŁEM CIĘ DO SESJI a PRZYJĄŁEM TWE ZGŁOSZENIE pisząc iż należysz do grona Graczy, którzy dosłali postacie.

Dow.:
"...Teraz w przedmiocie rekrutki powiem, że doszły do mnie kolejne 2 postacie Graczy i obecna lista zgłoszeń wygląda następująco:

1. Brain
2. Panicz
3. komtur
4. Cohen
5. Akhav
6. Saverock

[...]"



Dosłali postacie nie jest równoznaczne z przyjęciem do sesji. To sprawa nr1. Sprawa nr2. to moja prośba o uzupełnienie postaci i przesłanie jej kompletnej. Jako Gracz olałeś sprawę, część uzupełniłeś przez GG a z resztą [umiejętności wyjątkowej było nie było rasy] spuściłeś się na mnie pisząc, że nie masz dostępu do materiałów. Pomijając fakt, że po cholerę grać postacią, o której nie wie się co może, bo się nie ma dostępu do materiałów, ja wygooglowałem to w chwilę. To samo radziłem Tobie, ale nie miałeś i na to chęci/czasu. Ergo, skoro nie ma czasu na granie i dopracowanie postaci, to nie ma co mieć pretensji o to, że się do sesji nie załapało.

Fakt, że jesteś w panelu sesji, służy wyłącznie za PRZYKŁAD, dla wszystkich tych, którzy tworząc postacie do sesji MG wysyłają część, część uzupełniają kolejnymi PW, mailami i wpisami na GG. Ja takim mówię "dzięki" tak jak powiedziałem Tobie. I osobiście radzę zmienić podejście do tworzenia postaci. Fakt, że Twoja postać miała cechy wszystkie na poziomie 20 niejako był wisienką na torcie. Którym Cię nakarmiłem nie będąc skłonnym go kosztować.

Zapraszam, po zmianie podejścia do sesji, do kolejnych moich sesji.

Pozdrawiam kończąc temat
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon

Ostatnio edytowane przez Bielon : 08-01-2012 o 21:53.
Bielon jest offline