Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2012, 22:56   #101
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Ja wiem, wiem. Widać nie liczy się wielkość oręża, tylko technika (patrz Albert) Ten nawet z zamkniętymi oczyma potrafi Służy dobrym bogom i obiecał ofiarę

W sumie sam się dziwię, że Mordrin jeszcze nic nie ukatrupił ... ale rzutów nie będę zmieniał. Gra to gra, a tutaj gramy z mechaniką

Edit: No i mam nadzieję, że ufacie moim rzutom. Rzucanie wszystkiego na necie byłoby dość dużym problemem

Edit 2: Poza tym Mordrin pewnie podchodzi do babeczek z lekceważeniem. Ja mu wróżę przyszłość wielkiego zabójcy, a nie poskramiacza kultystek Tylko będę musiał mu znaleźć jakiego olbrzyma gdzieś

Edit 3: Ostatni Mordrin otoczony był czterema wrogami. Może nie ubił ich, ale za to ranił Sam został lekko skaleczony. Według mnie w takiej sytuacji całkiem mu to wyszło dobrze.


Cytat:
Napisał Aeshadiv Zobacz post
AJT: Jak to będzie z wydawaniem PD? Standardowo ?
Jak uzbieracie punkty to można od razu wykupić rozwinięcia (za 100PD=standard). Raczej nie będę niczego zabraniał rozwijać Choć dobrze by było na początku wykupywać to, co było wykorzystywane do tej pory. Jak chcecie coś wykupić, proszę tylko o info do mnie na PW. Żebym i u siebie kartę zaktualizował

Zdolności i umiejki raczej na razie mniej istotne, ale na przyszłość raczej też wielkich ograniczeń nie będę robił. Przez forum nie będziemy kombinować.


Po walce uzupełnię KP dobrą i złą wiadomością (PD i Żywotnością)
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 10-01-2012 o 07:52.
AJT jest offline