Wątek: Arka Franky'ego
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2012, 17:56   #3
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
W zasadzie Sayane przedstawiła większość co można zarzucić tekstowi twemu Ziutku. Ja tylko tak dorzucę jeszcze coś od siebie.

Jako, że skupiasz się na jednej postaci, może bardziej odpowiednia byłaby tu forma narracji z pierwszej osoby? Gdyby było to dłuższe i rzeczywiście nie przypominało streszczenia i opisywałbyś dogłębniej nie tylko jedną osobę, wtedy narrator trzecioosobowy bardziej by się nadał. Tutaj jednak skoro wcielasz się w rolę Franka, to powinieneś zrobić to dosłownie (w sensie narracji).

Także to i może zmiana stylu z takiego streszczenia, na opowiadanie z krwi i kości. Ponadto wydaje mi się, że w pewnych momentach brakuje opisów, może jakieś porównania, epitety, szczególnie przy opisach emocji i tego co się dzieje z bohaterem. Za szybkie to wszystko było i za suche.

Wiem po prostu, że Ziutka na więcej stać, szczególnie w apokalipsie.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem