Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2005, 21:10   #22
diabolique
 
diabolique's Avatar
 
Reputacja: 1 diabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwu
Meph

Jak sobie zyczysz Panie. zdejmuje okulary i chowam do bocznej kieszeni marynarki. odruchowo wyjmuje pozłacaną papierosnicę. panie pozwól ze zapale, ale odruchy biorą już górę nad ciałem

[ Dodano: 2005-01-20, 21:38 ]
meph
Panie są dwie możliwości albo młody parias i Anastazja powiedzą wszystko i zbadamy sprawe od początku do końca, albo trzeba wygonić wilkołaki z miasta.
...wiec Jack, masz cos ciekawego do powiedzenia?
mówię bardzo spokojnym głosem. powiedz to czego się bałeś powiedzieć przy innych wampirach...nie krępuj się zaciągam się papierosem. i ty Anastasjo takze... możemy wysłać ghule zeby zobaczyły to ścierwo wilkołaka ale te symbole trzeba zbadać wiec wydaje mi sie ze powinienem osobiście zobaczyć to miejsce... panie twoje słowo jest dla mnie rozkazem
 
__________________
eMIEJoteSCe eNA PeODePyIeS
old desingn(tm)'s man
diabolique jest offline