Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2012, 12:33   #13
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Sprawa wygląda tak, że każdy wkleja najbardziej mu odpowiadający fragment. Pilnujcie aby zostało coś dla reszty oraz ogólnej estetyki. Poza tym fajnie by było jak byście w DOKu zaznaczyli co już wkleiliście w postach. W tej kolejce ma się pojawić cały dialog w waszych postach. Najlepiej aby daną część przerobić spod konta widzenia waszej postaci. Wiadomo, że nie napiszecie, że "Morgan mówi to i to" zanim on się przedstawił. Do tego przemyślenia waszej postaci, wspomnienia, retrospekcje czy cokolwiek chcecie (jakieś grafiki może) i ciekawy post gotowy. A jak ktoś chce coś zrobić "po" spotkaniu to może dać mi znać na PW lub GG co to dokładnie będzie. Mechanicy szczególnie (możecie się jakoś do zadania przygotować).

EDIT: Następna osoba może wkleić stół jak siedzicie, który jest w DOKu w formacie *png dzięki czemu będzie miał tło takie jak background forum

EDIT2: Przepraszam, że post pojawił się tak późno, ale czekałem na Penny oraz sam miałem lekkie urwanie głowy. Teraz możecie się wyszaleć. Dla obu grup dostępny jest DOK, na który będę zaglądał. Grupa podróżna może spokojnie zwiedzać gdyż przewodnikiem jest głównie Morgan. Luneta zajmie się osłoną a Nancy będzie tłumaczyć sprawy o które ją zapytacie. Ekipa garażowa ma przy sobie najnowszy sprzęt. Wszystkie te klucze, podnośniki, narzędzia. Nie opisywałem, bo jestem w tym słaby. Nieco już zrobili mechanicy uderzeniowej, ale nadal jest sporo do zrobienia. Czas jak zawsze 6 dni. Nie spieszyć się więc

EDIT3: Jako, że Adam Kowalski zajął się za auto na poważnie musiałem wykonać parę testów. Pierwszy to mechanika. Test bardzo trudny (z utrudnieniem wynoszącym 8 punktów) : 14 = powodzenie! Drugi test to elektronika o poziomie utrudnień cholernie trudny (utrudnienie w granicy 11 punktów) i jego wynik : 11 = powodzenie! Zarówno mechaniczny pająk, jak i cała elektronika połączenia z joystickiem wykonana została poprawnie, dlatego możecie się cieszyć nowym manipulatorem na masce pojazdu! Wiem, wiem. Kowalski to przekoks w montowaniu... Nie wiem kto pomagał mu tworzyć mechanikę, ale chyba jakiś powergamer Czekam na dalsze (oby równie świetne) posty
 
Lechu jest offline