Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2012, 21:07   #4
Velg
Konto usunięte
 
Velg's Avatar
 
Reputacja: 1 Velg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetny
Dobra, tekst wisi. Na przyszłość będę takie textwalle rozdzielał obrazkami, ale chwilowo ni mam jak używać sensownej obróbki graficznej, więc...

W każdym razie - na razie postawiłem wam dość statyczną okolicę w Piekle. Jesteście w pałacowym skrzydle, jako 'ci lepsiejsi' członkowie wyprawy. Nie ma tam nic szczególnego - chyba, że ktoś sprzęty zatargał z sobą.

Jeśli zaś chodzi o daamiana - chyba sytuacja wzywa na docową rozmowę. Mam związane z Tobą plany, kolego

A oprócz tego - prezentujcie postaci! A poza tym? Poza tym rróbta, co chceta. Pewnie zaraz Was nadzorczyni sprowadzi na prostą ścieżkę, ale do tego czasu macie wolną rękę. Wyjątkiem jest sytuacja, gdyby któryś z Was chciał zawracać zadek któremuś z towarzyszących wyprawie demonów Drugiego Kregu (opisów nie ma, bo raczej nie chciały wyściułbiać nosów poza swe komnaty) albo (nie daj boże!) Mannarosowi. Wtedy wołajcie MG - z chęcią sobie z wami popiszę.

A, chyba zaraz stworzę temat z materiałami.

PS. uzupełnienie obrazka (i ew. imienia w panelu) spada już na Wasze barki
 

Ostatnio edytowane przez Velg : 11-01-2012 o 21:22.
Velg jest offline