Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2006, 01:51   #90
Frosty
 
Frosty's Avatar
 
Reputacja: 1 Frosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Anzelm

-"Zapewne wszyscy jesteśmy wdzięczni za Twą fachową opinię Bast, ale mówisz do kobiety, więc bacz na swój ton. Nikt z nas nie jest rad z takiego obrotu sprawy, co nie oznacza, że mamy się zacząć wyżywać na sobie nawzajem. Sześć miesięcy to bardzo wiele czasu. Poza tym nie wiemy nawet czy czas płynie tak samo w naszych światach jak i tu. Może tam minęło już kilka wieków, a może zaledwie sekunda. Usiądź, zjedz coś i się uspokój, bo się zawału dorobisz jeszcze."
Usiadłem na rozłożonych jeszcze kocach i zająłem się wyszukiwaniem śniadania. Ku memu zadowoleniu okazało się, że zostało jeszcze sporo trunku po wieczornych toastach. Oparłem się wygodnie o drzewo. Zapytałem Maureen czy nie zechce się przyłączyć do posiłku, po czym wyciągnąłem z plecaka księgę z symbolem Zivlin. Popijając kolejne kęsy zagłębiłem się w lekturze.
 
__________________
"Nadchodzi zima"- Eddar Stark
"Czarne skrzydła, mroczne wieści"-...
Frosty jest offline