Wątek: Opis Działu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2012, 17:02   #21
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kerm Zobacz post
Campo, Twój opis jest za długi, jak na ustaloną gdzieś tam ilość znaków. Trzeba by nożyczki i ciach, ciach...
Zatem, aby formalności stało się zadość może tak? Teraz jest już tele ilu Spartan w Termopilach stało

Cytat:
Świat jest inny niż myślisz. Pod złośliwym wzrokiem gargulców z drapaczy chmur, buchającym dymem fabryk i ulicami ludzkich tłumów, czyhają rzeczy ukryte. W cieniach gnieżdżą się dzieci ciemności. Obserwują cię, śledzą i polują na twe ciało i duszę. Twe życie to kłamstwo, a mroczne lęki są prawdziwe.
EDIT: @ Behemot to 300 znaków ze spacjami; wrzuciłem poprawiony przeze mnie nie widząc Twego wpisu, no a te gargoyles kojarzą mi się z tą ponadczasowością wampirzą, bo są od Średniowiecza do dzisiaj wciąż obecne od kościołów po domy mieszkalne Jednak to Wy gracie to wiecie lepiej.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 14-01-2012 o 17:19.
Campo Viejo jest offline