Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2012, 20:04   #5
kymil
 
kymil's Avatar
 
Reputacja: 1 kymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputację
Makotto, to jest forum do pisania. Obrazki mają nam tylko coś wizualizować.

Dla Waszej grupy mogę je ograniczyć, by nie wprowadzać zamętu. Choć do tej pory obyło się bez nieporozumień. Obrazki w mojej sesji mają raczej oddawać klimat.
Tak jak wkleiłem Wam i grupie "nowej" obrazek Kamiennego Mostu, który jest CAŁY, a napisałem, że jest PRZEPAŚĆ. Nikt mi nie zarzucił wprowadzania w błąd.

Tak w Waszym przypadku w podziemiach nie napisałem nigdzie, że kapłan wstał, ożył, itp. Ba, zdziwiłem się, że zadeklarowałeś atak na lezący szkielet. Od razu sprawdziłem, czy gdzieś się nie machnąłem, ale nie. Pisałem cały czas, że jest to szkielet kapłana, że leży martwy spokojnie itp.

Rozumiem rozgoryczenie, ale amigo sorry life is brutal. Natomiast moim celem, co chcę podkreślić, nie jest wprowadzenie nikogo w błąd. Jako Mistrz Gry w tej sesji mam wystarczająco dużo środków, aby Was wykończyć w KAŻDEJ chwili.

To jest gra. Gramy dalej. Czekam na posty.
 
kymil jest offline