Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2012, 01:01   #6
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
I ja chciałem zgłosić swoje zainteresowanie choć przyznaje , że dużo czasu minęło od mojej ostatniej "wizyty" w Fearunie. Jednak poszukiwałem właśnie rekrutacji do starego, dobrego DnD ;]. Planowana postać : człowiek , łowca.
By ustalić detale mam dwa pytania:
- Idziemy ściśle z tym, co można znaleźć w podręcznikach ? Mam na myśli tutaj raczej organizacje/bractwa/sekty. Czy możemy na potrzeby historii postaci wpleść w nią istnienie mniej znaczącej organizacji do której mogłaby należeć w przeszłości.
Edit
Może jeszcze wyjaśnię, że rozważam postac pochodzącą z Chult i przez sekty/organizacje mam na myśli "plemienne sprawy".

- Biorąc pod uwagę , że akcja będzie dziać się na morzu... i niektóre przesądy czy postać kobiety wchodzi w grę ? Oczywiście nawet jeśli może to spowodować jakiegoś rodzaju obiekcje ze strony kapitana itp ?
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"

Ostatnio edytowane przez Mizuki : 15-01-2012 o 02:00.
Mizuki jest offline