Wątek: Opis Działu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2012, 13:04   #25
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Ponieważ trochę sprowokowałem krytykowanie obecnego opisu działu (bo grafomański jest, nie ukrywajmy), to się wypowiem.

Propozycja Campo Viejo.
Cytat:
Świat jest inny niż myślisz. Pod złośliwym wzrokiem gargulców z drapaczy chmur, buchającym dymem fabryk i ulicami ludzkich tłumów, czyhają rzeczy ukryte. W cieniach gnieżdżą się dzieci ciemności. Obserwują cię, śledzą i polują na twe ciało i duszę. Twe życie to kłamstwo, a mroczne lęki są prawdziwe.
Jest dobra, choć te gargulce można by wyrzucić - nie są czymś charakterystycznym dla WoDu.

Również sam skrócony tekst oficjalny by mi się spodobał.
Cytat:
Świat jest inny niż myślisz. Pod ulicami zapchanymi ludzkim tłumem, czyhają rzeczy, o których nie winniśmy widzieć. Rzeczywistość którą znasz to kłamstwo. Twoje najbardziej mroczne lęki nie są urojone. One są prawdziwe.
Ale ja lubię krótko, zwięźle i na temat.

Co do kwestii szerokości definicji systemu, to jest to sztucznie stworzony problem i chyba prowokacja. Olać.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.

Ostatnio edytowane przez JanPolak : 15-01-2012 o 13:24. Powód: pomyłka w nicku
JanPolak jest offline