Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2012, 13:07   #1
daamian87
 
daamian87's Avatar
 
Reputacja: 1 daamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znany
[DnD 3.5] Gdzie toporów sześć...

Witajcie Gracze

Sesja ruszyła, pierwszy post już wisi. Mam nadzieję że jakoś przez niego przebrniecie :P Kilka spraw organizacyjnych

- dialogi zaczynamy i kończymy "-", myśli oznaczamy "~". Piszemy normalnie, bez kursywy,
- imion nie pogrubiamy, bardzo proszę
- wrzućcie avatary w panel sesji dopasowane rozmiarowo, myślę że 175/200 będzie odpowiednie,
- na odpis macie 5 dni roboczych normalnie, jednak ze względu na to że mam zjazd w najbliższy weekend tym razem macie czas do 23 stycznia,
- walkę będziemy odgrywać następująco: w komentarzach będzie wrzucona informacja o tym jaka ilość oczek jest niezbędna do trafienia i jaką ilość PŻ ma dana postać. Wy będziecie mieć uruchomioną kostnicę przy postach, i tam też będziecie wykonywać rzuty, opisując jednocześnie efekty waszych ataków,
- niektórzy ze mną grali (tzn pode mną), inni nie. Zaznaczam że mechaniki nie stosuję sztywno, a wręcz przeciwnie. Stawiam na odgrywanie. Jak to wygląda? Przy rozmowie z NPC więcej dowiecie się zadając dobre pytanie czy inteligentnie kierując rozmową mając nawet 1 na kostce, niż gadając bzdury i mając max. Proste? Cieszę się
- z racji że mamy na prawdę zacne grono osób (z większością z was grałem, więc wiem czego się można po was spodziewać), więc nie będę się wysilał na teksty typu: ładnie się przedstawcie, opiszcie swoją postać etc. Macie większe doświadczenie niż ja więc to byłoby nie na miejscu
- w komentarzach (czyli tutaj, tak) będę umieszczał ewentualne materiały do sesji, jeśli będzie taka potrzeba,
- doc'a nie zakładam, wiem że niektórzy z was go lubią, ale to strasznie opóźnia sesję. Macie PW, gg więc możecie się tak porozumiewać. Ja wam oczywiście nie zabraniam zakładania doc'a, ale ja z niego korzystać nie będę i wszelkie sprawy z wami załatwiać będę przez w/w formy komunikacji,
- co do terminów: macie na tyle dużo czasu na odpis, że nie zakładam opóźnień. Oczywiście są nagłe, losowe przypadki kiedy coś się dzieje i nie dacie rady odpisać. Rozumiem, szanuję etc. Jeśli możecie dać mi znać o tym, dajecie. Nie, npc-uję waszą postać przez max 5 kolejek. Później postać znika. Czemu nie ginie? Otóż temu, że może ktoś trafić do szpitala (tfu, bogowie chrońcie!) i za jakiś czas zechce wrócić. Wtedy postać się znajdzie
- co do spóźnialskich: jak w meczu piłki nożnej. Ostrzeżenie, żółta karta i potem czerwona. Po czerwonej postać ginie. Tak, to znaczy że umiera a MG ma radochę

To tyle chyba W razie czego będę pisał Jeśli chodzi o kontakt ze mną to nie gryzę (chyba że masz rękę w keczupie albo dobrym sosie, wtedy się bój!) i pisać do mnie można śmiało. Przyjmuję krytykę otwarcie i nie tępię objawów zwracania mi uwagi (uzasadnionych).
Wszelkie pomysły również są mile widziane

No to miłej zabawy wszystkim życzę i do zobaczenia w mieście
 
__________________
"Marzę o cofnięciu czasu. Chciałbym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku". - Janusz Leon Wiśniewski
daamian87 jest offline