Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2012, 13:30   #9
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Mizuki
Oczywiście możesz sobie spokojnie stworzyć jakieś bractwo lub sektę. W historii tylko dodaj krótki opis takowego i po problemie.
Co do obecności kobiet to szczerze powiem nie wiem, czy taki przesąd obowiązuje w Fearunie.
Nie chciałbym zamykać w ten sposób drogi do uczestnictwa w sesji potencjalnym graczkom. Możemy założyć, że w kapitan Lanthis nie jest przesądny i nie ma nic przeciwko kobietom na pokładzie.

daamian87
Przynajmniej na początku akcja będzie miała miejsce na morzu. Co się stanie później będzie zależało w znacznej części od waszych decyzji.
Jedno na pewno mogę powiedzieć, wcześniej czy później część wydarzeń będzie miała miejsce na lądzie.

Wnerwik
Jak już się zdecydujesz na jakiś konkretny pomysł, to daj mi znać a podeślę ci informacje jakie mogła zdobyć twoja postać.

Otrzymałem pierwszą kartę od:
- Głęba_Kapuścianego - wcieli się on w goliatha Lo-Kaga zwanego też Zgniataczem Czerepów;
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman

Ostatnio edytowane przez Pinhead : 15-01-2012 o 13:42.
Pinhead jest offline