Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2006, 20:53   #15
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Wielkie przygotowania okazjonalnie- jak jest jakaś ważna sesja albo mam zamiar zrobić coś więcej z tą przygodą. Zazwyczaj to szukanie muzyki + opisanie paru ważnych BNów i do tego krótki plan (w punktach) na kartce a5 i to zazwyczaj wystarcza. Do tego poszukać paru obrazków w necie i sesja by Kutak gotowa
A poza tym co z przygotowań, jak jedyna-drużyna-dla-której-warto-się-szykować i tak zawsze zrobi coś innego niż przewiduje? I tak najlepsze momenty- poza finałami- to te wątki, które BG sami sobie organizują- MG trochę odpoczywa a gracze bawią się świetnie. Parę razy robiłem nawet sesje bez żadnego scenariusza i bez improwizacji z mojej strony- gracze sami szukali sobie zajęcia... I było świetnie! Tak więc nie można przesadzić z przygotowaniami- bilet tramwajowy jak to Milly wspominała w zupełności wystarczy :P
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem