Wątek: Opis Działu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2012, 23:31   #29
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Dzień dobry wieczór!

Podobno niektórzy mają jakieś wyrzuty, więc się wypowiem jako autorka omawianego tekstu. Nie mam nic przeciwko zmianie . Tekst powstał, bo coś być tutaj musiało i jedyne chyba czym się kierowałam przy pisaniu, to żeby nie było sztampowo. To było w dodatku zanim pojawił się nWoD, więc całkiem logiczna wydaje się aktualizacja.
Z drugiej strony jeśli dla kogoś ten tekst ma wartość sentymentalną to również warto uszanować "uczucia" takiej osoby.

W kwestii mocy pozycjonującej, tu by musiał wypowiedzieć się Sol lub admin, który zna skrypt LI, ale z tego co ja wiem, opis działu nie ma większej wartości pozycjonującej. Nazwa ma, dlatego powinna być precyzyjna. Opis natomiast jest tekstem, który może być zasysany pod linkiem przez Google'a. Jego forma powinna więc nie tyle być naszprycowana tagami, co przyciągać uwagę i zachęcić potencjalnego Licza do kliknięcia.

Buziaczki
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 15-01-2012 o 23:35.
Mira jest offline