Wątek: Opis Działu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2012, 17:22   #31
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
@Ombrose: To, że nie zmienia się zawartość działu, nie znaczy, że nie można zmieniać opisu. Jak sam zauważyłeś - niektóre opisy są wadliwe. Dla mnie wadliwy jest opis działu WoD. Dlaczego? Opis działu powinien zachęcać do wejścia do działu i/lub przedstawiać jego zawartość. To co jest obecnie nie spełnia ani pierwszej, ani drugiej funkcji. Równie nadmuchany opis działu WH informuje odbiorcę czego się może spodziewać - "zabobonnego średniowiecza"; podobnie logicznie błędny (Lovecraft nie jest systemem RPG) i gramatycznie błędny opis działu Horror też informuje odbiorcę o tym czego może się spodziewać. Co przekazuje opis działu WoD i o czym informuje??? Do czego zachęca po pierwszym przeczytaniu? Mnie - do niczego. Wręcz zniechęca...
Nazwanie młotka - impulsownikiem kinetycznym o napędzie ręcznym może i jest finezyjne i górnowzniośle, ale czy czemuś służy?


A zajmujemy się tematem z prostego powodu - opiekun działu zainicjował dyskusję, więc widocznie problem w jego opinii również istnieje.


@Mira - nie tylko google zasysa i analizuje tekst z pierwszej strony. Robi to także Yahoo czy bing. Również setki systemów i serwerów pozycjonujących czy technicznych (np. serwer techniczny holenderskiego hostera LI). Lekko przewrotnie zapytałem czy coś z tym chcecie(my) robić.
 
Aschaar jest offline