Wątek: DnD 5th edition
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2012, 20:32   #9
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Myślę, że Qumi ma rację, jeżeli rzeczywiście jest potrzeba dyskusji czy zbiorczego raportu postępu nad pracą tego projektu Magów z Wybrzeża. W Wiesciach pojawiać się będą informacje o tym tak, czy inaczej. To raczej dział DnD jest do dyskusji nad tego typu sprawami, choć oczywiście nikt nikogo nie przegoni z Wieści. Tylko, że tam mało kto zagląda a i funkcja działu jest przede wszystkim informacyjna. A tu dział dyskusyjny. Niemniej zachęcam do przeczytania artykułu, krytyki, który podałem jako ciekawy link w newsach. Są tam właśnie refleksje nad 5 edycją zainteresowanego rpgowca. Jak wywiąże się u nas dyskusja, zawsze mogę dać link do niej w newsie.

EDIT: Może Qumi napisz w tym temacie jeśli masz swoje przymyślenia, tak na dobry początek, to i może będzie dyskusja o temacie a nie o dyskusji
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 16-01-2012 o 21:19.
Campo Viejo jest offline