Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2006, 10:04   #15
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Jeżeli chodzi o termin zlotu to: data była kompletnym strzałem więc możecie według swoich upodobań zmienić Ja się dopasuję. Pozatym dlaczego Toruń ? Bo chyba każdemu blisko (myślałam przedewszystkim o Redce ) Pozatym to chyba ładne miasto ? (pyt do mieszkańców)

A jeszcze co do noclegu to.. Fakt przydał by się ktoś chętny na przygarnięcie mnie pod swój dach na 1 noc Bo inaczej moja obecność na zlocie ograniczy się do 1 dnia
Ale to juz miała być proźba, po tym jak ustalimy dokładnie liste obecności, plan itd .

Narazie cały zjazd jest tylko propozycją, na która mam nadziję znajdą się chętni ..
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline