Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2012, 22:17   #341
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Przychylam się do słów xepera. Cieszę się, że wytrwaliście tak długo, ale tak czy inaczej - nie ma sensu tego ciągnąć na siłę. A to właśnie tak teraz wygląda, u mnie też jest ciężko. Kampania niestety nie spełniła moich początkowych oczekiwań i powtarzanie kolejnych to śledztw okazało się zwyczajnie... niedopracowane. Zwalam to na fakt, że każdą przygodę pisał kto inny, więc nie do końca wyszedł im wątek spajający. Ale na podsumowania przyjdzie jeszcze czas.

Nie wiem czy zakończę to jednym postem, czy jeszcze kilka napiszemy, przeanalizuję sytuację. Chyba lepiej będzie w formie "opowiadania" o którym wspomniała Lady, potem napiszecie jeszcze posta kończącego, podsumowującego i może opisującego krótko dalsze dzieje postaci ( o ile los będzie dla nich łaskawy).

Wymaga to trochę pracy, mój wpis pojawi się więc jakoś za kilka dni.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline