Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2012, 00:39   #71
SkyWei
 
SkyWei's Avatar
 
Reputacja: 1 SkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwu
Nie grywałem wiele w MMO, ale coś się znajdzie. Grałem trochę w WoW'a na prywatnym by nie wydawać kasy w ciemno. I miałem racje. On żyje tylko z dwóch powodów. Mnogość kontentu i graczy. Dlatego można powiedzieć o nim, że jest dinozaurem. Dużym, przestarzałym, jednym z pierwszych. Powinien dawno nie żyć.

Z dzieci WoW których można liczyć w setkach grałem w Requiem Bloodyline. Teraz to chyba już trzeci sezon jest. Ale do rzeczy. Fajna gra. Ma klimat, świetną społeczność i ma coś w sobie. Nie wiem czy to system craftingu oparty na kryształach, lochy z cutscenkami i innymi bajerami czy wojny serwerów. Ale coś w sobie ma.

Miałem swoja przygodę z MOBA. Oczywiście LoLem. Nic złego nie mogę powiedzieć o grze. Jest świetna. Ale jak każdy sport po pewnym czasie mi się nudzi.

Ach warto jeszcze wspomnieć o metinie2. Tak wiadomo, że to Tibia w 3d. Ale jednak to jedyne MMO z takim systemem walki! Właśnie tego mi brakuje w tym gatunku. Nie 1-10 potworków z którymi stoisz i wymieniasz się ciosami/skill'ami. Całe hordy! Gra wydaje się przez to żywsza i dynamiczniejsza. To dobrze.

Ale jedno warto zauważyć. Tyle osób tu gra w WoWa i L2, ze można spokojnie zrobić gildie LI w tych grach :P A tak się składa, że chyba wychodzi/wyszło L3. Może powinniście o tym pomyśleć.
 
SkyWei jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem