Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2012, 10:36   #88
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał JohnyTRS Zobacz post
Jak dla mnie CP 2020 jest światem z obecną technologią ale ze starym klimatem lat 80. i 90. (choć jak widzę nie udaje mi się go przenieść do postów).

Nie jest tak źle Mamy sporo z bohaterów tamtych lat. Samo prowadzenie akcji. Jesteśmy zwykłymi facetami a idzie nam całkiem dobrze. Na pewno lubię wyobrażać sobie całą pop-kulturę w 2020 na bliższą dwóch poprzednich dekad (jakoś nie liczę lat 00s, zbyt realnie w nich żyłem a nic mnie w nich wyjątkowo nie pociągało. Może oprócz gier komputerowych, ale ich rozwój jest związany z techniką a nie klimatem. ) Mamy więc np. odpowiednik Madonny a nie Lady Gagi. Dobre kluby z extazy, a MTV gra dobrą muzykę. Oczywiście ekrany komputerów nie są sześcianami tylko płaskie prawie jak papier, cyberprzestrzeń to internet znany nam razem z sekretną strefą do której przez deki podłączają się netrunerzy. Wszczepy i solosi są mówiąc wprost za fajni, więc w tej dziedzinie idziemy w klasykę CP i dajemy im wszystkie gadżety. Desing to połączenie nowoczesnych trendów z wyrazistym stylem lat 80. Korporacje w naszym świecie są tak samo bezwzględne. Tyle, że ich agresja ukierunkowana jest bardziej na rynek a nie na ulicę, no ale wrogowie w sesji są potrzebni. Tacy ułożeni, chłodni.

Dobra kończę moje przemyślenia. Sorry, za post pod postem, ale chciałem to oddzielić.
 
Pinn jest offline