Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2012, 13:00   #90
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Oczywiście z chęcią wezmę udział w kolejne grze, to pewne. Mam nadzieję, że wybaczysz mi wtórność postaci(w kolejnej sesji CP2020), ale kolejna postać też będzie ćpała. Próbowałem robić czyste postacie, ostatnio pisałem kilka stroń opowiadania (muszę rozwijać talent pisarski, ale w PBF wole krótkie posty nastawione na akcję, jak pisać dłużej to tylko ze swoją koncepcją ) postanowiłem wyjść z koncepcji i zrobić weterana wojny w Iranie, setting -CP cyber-nogi po wybuchu bomby pułapki. Zacząłem od ostatniej sceny śmieci (choć jej nie opisałem)stworzyłem mu dziewczynę, potem zabrałem się za jego dom. Wyszedł mi po prostu zapatrzony w siebie dupek( cholera pisanie to nie Simsy ). Był sztuczny. Moja postać musi być na krawędzi, czy to nałogu lub choroby psychicznej, załamania nerwowego. To nadaje realizmu postaci. Z pewnością będzie to solo. Jednak nie pozbawiony wad, również fizycznych (mimo usprawnień, lub przez gadżety wyzwolony z ograniczeń natury, przez co chłodny- tak zapomniałem zupełnie o cyberpsychozie, to wprost idealny materiał na szaleństwo. Plus synntkoka.) Co do kokainy sądzę (należy zwrócić uwagę na niknące znaczenie rośliny na rzecz całkowicie sztucznego odpowiednika, lub przyjąć istnienie samej tylko tradycyjnej kokainy). To świetny klimat jeśli chodzi o Amerykę Południową. Kartele, Andy. Boliwia. Lasy równikowe. (Wojna narkotykowa w Boliwii) Możemy niekonwencjonalnie- gangsterzy załatwiający plantacje szkodzące sprzedaży syntkoki lub korporacyjni żołnierze uroczych chemików. (cytat z wiki: W 1996 r. gazeta San Jose Mercury News opublikowała serię artykułów śledczych pt. Ciemny związek (Dark Alliance), zarzucając spowodowanie epidemii kokainizmu w gettach amerykańskich działaniom świadomym i celowym CIA. Publikacja wywołała społeczne oburzenie w USA, aczkolwiek nikt nie został pociągnięty do odpowiedzialności karnej.-tak więc takie działanie to nie wymysł CP2020) Pytanie tylko czy wszyscy umieją odgrywać złe postacie, lub bynajmniej niejednoznacznie moralnie (co ty na to Johny?).

PS: Dobra rozpisałem się. Na koniec piosenka, która chodziła mi po głowie od sporego czasu i w końcu znalazłem ją tytułu.... A może po prostu oprzemy się luźno na Człowieku z Blizną?( nie zapominajmy CP to głównie miasta, nie boliwijska dżungla) [media]http://www.youtube.com/watch?v=Knfzdi7C_g4[/media]
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 21-01-2012 o 13:05.
Pinn jest offline