Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2012, 18:19   #93
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pinn Zobacz post
No i jakieś potężne wszczepy i ekwipunek
Nie wiem dlaczego, może nie czuję klimatu, ale potężne wszczepy do mnie nie przemawiają. Ja postawię na Optykę, słuch oraz to, co podniesie umiejętności mojej postaci.

P.S. Gdyby była taka okazja, to wyrzutnią rakiet w ręce/ nodze nie pogardzę...

Koniec gadania, muszę się zabrać za pisanie posta. Ostatnio łapię się na tym, że jestem graczem biernym.

EDIT: Co do pomysłu na kolejną przygodę, to proponuję się wcielić w tych dobrych - w zwykłych policjantów NCPD, muszących się zmierzyć z narkotykowym szałem podczas patrolu... typowa sesja akcji, strzelanina, bądź nawet survival, gdy skończy się amunicja, a posiłki zostaną związane daleko od nas, a elitarne jednostki będą miały ważniejsze sprawy na głowie niż kilku krawężników...

EDIT 2: Mimo że postęp w naszych realiach Cp jest znaczny, to pod względem muzyki pojmuję cybera nadal "klasycznie", czyli w brzmieniach ciężkiego rocka oraz (osobiście) w gitarowych solach i riffach...
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.

Ostatnio edytowane przez JohnyTRS : 21-01-2012 o 18:31.
JohnyTRS jest offline