Wątek: [Serial] Lost
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2006, 21:13   #6
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację


JESTEM W SZOKU! Po dzisiejszym pierwszym odcinku LOST jestem totalnie w szoku!! Ten serial robi mi spustoszenie w duszy. Zaczynam się naprawdę bać, bo mniej więcej co drugi odcinek jest naprawdę genialny, a każdy kolejny jest lepszy niż poprzedni. A tym odcinkiem twórcy to już naprawdę przeszli samych siebie!

Dla tych, którzy nie oglądają na TVP1 LOSTów - właśnie w tym odcinku "cudownie odnaleziony" Michael zrobił coś takiego, że wcisnęło mnie w fotel i zaczęłam krzyczeć. Naprawdę Boję się następnego odcinka, nie wiem co zrobi Hurley ale na jego miejscu chyba bym zwariowała!

I nawet zrobiło mi się żal Any Lucii, chociaż wybitnie nienawidziłam tej postaci i nawet próba wybielenia jej tragiczną historią nie robiło na mnie wrażenia.

Zaczyna się drugi odcinek...
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem