Wątek: [Serial] Lost
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2006, 21:47   #8
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Milla, ty jesteś daleko w tyle, a ja jestem na bieżąco z trzecią serią. Jeśli myślisz, że którykolwiek odcinek w drugiej serii był najlepszy z najlepszych, to widać, że nie widziałaś jeszcze serii trzeciej Po odcinku piątym też myślałam, że już nic mnie nie zaskoczy tak jak właśnie ten odcinek. I wtedy po tygodniu obejrzałam odcinek szósty - po którym miałam obgryźony lakier z paznokci, dosłownie! Twórcom serialu należy się Oscar za tak niesamowite zwroty akcji i tak wymyślną fabułę, która mimo tego wszystkiego nadal jest jedną, zgraną całością. I też przyznam, że aż boję się obejrzeć następny odcinek. I tak niestety będę na niego czekać trzy miesiące, bo doszło do połowy serii i teraz czas na przerwę w emisji (co jest totalną głupotą). A ja tak bym już chciała wiedzieć co się stało dalej!
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem