Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2012, 18:29   #5
nottheunknown
 
nottheunknown's Avatar
 
Reputacja: 1 nottheunknown nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Aschaar
- skoro nie wiesz, czy to nie słomiany zapał to myślę - bez sensu jest kupowanie jakichkolwiek podręczników - po co wydawać pieniądze na coś co może ci się w efekcie nie spodobać i podręczniki będą leżały na półce jako kosztowna podstawka pod kurz.
Racja.

Cytat:
Napisał Aschaar
- proponuję wbić w google hasło "przykładowa sesja RPG" - dostaje się kilka bardzo ciekawych artykułów przedstawiających właśnie zapis przykładowych sesji. Myślę, że warto się z nimi zapoznać, aby wiedzieć jak w ogóle wygląda sesja. Nie zastąpi to oczywiście rzeczywistych doświadczeń, ale...
Kiedyś czytałem opis sesji jeśli dobrze pamiętam, to nie jest tak, że nie mam absolutnie żadnego pojęcia o sesji; mam pewne wyobrażenia, i myślę, że dość trafne.

Cytat:
Napisał Aschaar
- Ponieważ nie napisałeś tego w poście tylko domniemanie, ze mieszkasz w Kielcach. Jeżeli tak to proponuję zajrzeć na forum kieleckiego fandomu - na pewno będzie prościej znaleźć kogoś do takiej sesji.
Dzięki za link, jeśli bardziej w to wejdę na pewno się przyda. Na razie przekonuję się do gry na forum i czekam na rozpoczęcie sesji dla początkujących graczy.

Temat z mojej strony chyba jest na razie zamknięty; poczekam na sesję przyuczającą na LastInn i zobaczę czy ruszę dalej.
 
nottheunknown jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem