Wątek: [Serial] Lost
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2006, 22:05   #9
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Oczywiście, że nie widziałam trzeciej serii, bo niestety mogę jedynie oglądać to co serwuje nam TVP1, co tydzień dwa odcinki Chociaż może to dobrze, bo gdybym miała całą serię od razu, to nie mogłabym przestać oglądać, póki by się nie skończyło. Jak sobie pomyślę, że do trzeciej serii (o ile wspaniała polska telewizja go zakupi) będę czekać jeszcze prawie cały ROK, to dostaję drgawek!

Oczywiście na drugim dzisiejszym odcinku się popłakałam [UWAGA SPOILER] Chociaż śmierć Libby nie była tak dramatyczna jak śmierć Shannon na początku serii, to jednak można przeżyć przy tym masakrę. Zważywszy na to, że Ana Lucia zabiła Shannon przez przypadek, a Michael... Eh, on za to zapłaci mam nadzieję.

No i znowu trzeba tydzień czekać...
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem