Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2012, 09:34   #12
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Wyłamię się nieśmiało z tego szeregu i powiem, że chętniej zagrałbym jakąś istotą nadprzyrodzoną. Dlaczego? Jak to tak? Już śpieszę z wyjaśnieniem. Bo w przeciwieństwie do poprzedników, dla mnie łowcy zwyczajnie są mniej ciekawi. Nudni, jeśli mam być szczery.

Oczywiście, do upadłego można wałkować argument o tym co właściwie motywuje takiego człowieka do podjęcia broni, jak silną musi mieć psychikę i determinację, w jaki sposób kontakt z nadnaturalnym aspektem świata go odmienił... ale spójrzmy prawdzie w oczy. Pod koniec dnia to po prostu gra kolejnym przedstawicielem naszego gatunku. Uzbrojonym w kołek i pistolet cegłoszczękim, który w najlepszym wypadku ukazuje zakres emocji zatrwożonej dziewicy, a w najbardziej prawdopodobnym pozbawionego strachu Rambo. Bo (wybaczcie mój pesymizm) w sesji nastawionej na konflikt nie spodziewam się zobaczyć wykładów filozoficznych na dziesięć stron. Może to i lepiej.

Dlatego też, jak wieczne dziecko którym przecież jestem, byłem i będę, stawiam przede wszystkim na aspekt zabawy. Demony, anioły, wampiry, wilkołaki, duchy, wskrzeszeńcy, inny pomiot Frankenstein'a - na to oddaję swój głos. Bez dwóch zdań.
 
__________________
You don't have to believe in me.
Just believe in the Getter.
Highlander jest offline