Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2012, 15:12   #15
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Aha! Velg, to bardzo dobrze, że podkreśliłeś 'krótkiej bytności'. W innym wypadku byłbym zmuszony zakrzyknąć, że opowiadasz nam tu 'be-ze-du-ry' żeby przeforsować swoją chrapkę gry śmiertelnym szarakiem. No i czy ta krótka bytność na forum pozwala aby na obiektywne oszacowanie jaka większość graczy, czym i w co grała?

Bo niestety nie zgodzę się z Tobą. Rekrutacji do gry łowcami było na LI dosyć sporo. Co więcej, nawet teraz istnieją przynajmniej dwie (mniej lub bardziej) aktywne sesje prowadzone w tych klimatach w dziale 'Inne'. Jedna czerpie z serialu Supernatural, druga to chyba wyrób całkowicie autorski, będący kontynuacją poprzedniej produkcji, zakończonej szczęśliwie. Polecam zajrzeć wolnym czasem, wyglądają całkiem przystępnie. Jeśli lubi się takie rzeczy.

Sesje dla nadnaturali owszem, w przeszłości także były. Nawet teraz jeszcze coś tam zipie w dziale WoD, jeżeli ktoś ma zamiłowanie do krwiopijców albo czarokletów. Ale zaręczam, że takich oferujących możliwość gry bytem anielskim, demonicznym, czy dzieckiem Frankensteina znalazłoby się niezbyt wiele przekopując archiwa rekrutacyjne. Obiektywnie, nie mam pewności, ale kto wie, czy nie mniej jak tych przeznaczonych stricte dla łowców?

Mam zaufanie, że sesja wypadnie świetnie, bo znam jedną z MG i wiem, że czadowo pisze. Ale na ogromny powiew świeżości i rajskie drzewo pełne nietuzinkowych pomysłów bym na Twoim miejscu po prostu nie liczył. To, że jedna osoba spóźniła się do jadłodajni na wydawany posiłek nie oznacza, że będzie on czymkolwiek nowym dla pozostałych. Co najwyżej pyszną dokładką.
 
__________________
You don't have to believe in me.
Just believe in the Getter.
Highlander jest offline