Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2012, 21:22   #102
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
A już wszystko jasne. Przecież obiadek u Aleca zajął czas, sądziłem, że jest koło 19. Tak minął nam czas. No to już plus do kamuflażu Przy okazji jaka to pora roku? (wiadomo w CA zawsze ciepło, ale...)

Przy okazji. ACTA, Anonimowi. Niby offtop, ale sądzę, szczególnie jeśli sesja ma zawierać wątki netrunnerskie- warto wykorzystać takie zjawiska. Anonymous - To kim jesteśmy i co planujemy [PL]. - YouTube ( Mam nadzieję, że nie naruszam reg. o sprawach politycznych, choć to bardziej sprawy społeczne, ponadto nie chce o tym dyskutować oprócz tematu sesji)... Wiesz ideologia Anonimowych (co pokazałem w filmiku) jest bliska ulicznemu buntowi przeciw systemowi. Fajnie jak w kolejnych sesjach widział był np. net runnera odzianego w maskę Guya-Fawksa. Taka niezreszona organizacja pasuje w klimatach CP2020. Oczywiście nie muszą być to Anonimowi, tylko ich fikcyjna analogia, ale chodzi o samą idee. Co o tym sądzisz? Widzisz to w sesjach CP2020 choćby jako tło? Np. W walce z korporacją spotykamy altruistycznego hakera z Anononimowych, który zdobywa dla nas informację kompromitujące firmę... Jak widzisz mój pomysł?

Zresztą komentarz najwyżej oceniany pod filmikiem mówi sam za siebie: To nie kapitalizm jest winny, tylko korporacjonizm i przywileje dla ogromnych koncernów.
Tą część CP mamy już w realu, teraz czekam (dość gorzko choć i przyjemnością) na cyber-wszczepy.
 
Pinn jest offline