Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2012, 21:56   #104
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Och, wczesne lato w Kalifornii. O tym marze całymi dniami, choć może nie doceniam Polskiej Zimy

Spoko. Ja jestem typem chcącym jak najbardziej urealnić, zmiksować z teraźniejszością CP. Choć przecież doskonale wiem, jeśli zrobimy go bardzo przypominającym nasz świat może stać się nudny. Bez tego polotu. Ale (oczywiście jeśli MG chce iść to ścieżką) to ciekawe wyzwanie, oddać obecne realia obleczone w chrom i światłowody CP.
Stricte nie należy demonizować świata CP i od razu mówić, że każdy typ to socjopatyczny egoista, zawsze znajdzie się miejsce dla Robin Hooda i jego wesołej kompaniji. Można ciekawie oddać dystans między niewolnikami systemu, także tymi bogatymi ale tępymi i nastawionymi na konsumpcjonizm a jednostkami chcącymi przestać być trybikami w maszynie. Przecież są całe getta, ale również strefy klasy średniej. Tam mogą się buntować.

PS: Night City... Myślałeś kiedyś o umieszczeniu akcji w Mieście Aniołów lub Wielkim Jabłku? Mamy przecież google maps.
 
Pinn jest offline