Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2006, 16:37   #31
Malekith
 
Malekith's Avatar
 
Reputacja: 1 Malekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumny
Zatem rozumiem, że pewnie termin wypadnie późniejszy niż zaproponowała Rudaad? Tzn. 9-10 grudnia? Mnie pasuje, a im większej liczbie osób będzie pasować, tym lepiej

Yarot, jeśli Ty przyjedziesz i poprowadzisz sesję, to już niczego więcej do szczęścia nam nie potrzeba Koncepcja, którą proponujesz jest ciekawa, chociaż póki co nie jestem pewien czy dobrze skumałem o co chodzi :P

A teraz coś o noclegach. Niestety nie mogę swoją osobą i swoim doświadczeniem niczego zarekomendować, bo nie korzystałem z usług takich przybytków Pomijam hotele i inne miejsca gdzie cena noclegu to kwestia kilkudziesięciu-kilkuset złotych... Chociaż jeśli ktoś ma ochotę, czemu nie, postaram się pomóc coś znaleźć Więc tak...

1. Szkolne Schronisko Młodzieżowe
- Adres: Toruń, ul. Świętego Józefa 26
- http://www.ssm.zsmeie.torun.pl/
- kontakt: (0-56) 6544580, 6544107 w.36 lub 19, email: schronisko@zsmeie.torun.pl

O tym obiekcie mogę powiedzieć tyle, że w ciągu roku szkolnego mieszkają tam uczniowie, m.in. pobliskiego Zespołu Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych. Zatem z warunkami w postaci "sąsiadów" może być różnie. Młodzież, innymi słowy :P

2. Twierdza Fort IV
- Adres: Toruń, ul. Chrobrego 86
- http://www.fort.torun.pl/
- kontakt: Tel. (+48 56) 655 81 34, 655 82 36, e-mail: biuro@fort.torun.pl

To chyba nieco lepsze miejsce od poprzedniego. Urządzone w prawdziwym forcie, jednak dostosowane odpowiednio do przyjmowania gości Ceny też dosyć przystępne.

Hmm... przypomniałem sobie właśnie o Domu Pielgrzyma, umiejscowionym bardzo blisko Schroniska Młodzieżowego, które wymieniłem. Na stronie www nie ma jednak żadnych informacji co do cen noclegu. Ale napisali, że przyjmują też osoby indywidualne, więc może warto też wziąć to pod uwagę. Jednak nic nie wiem o tym miejscu, więc nie bijcie :P Zajrzeć można tu: http://www.dom.pielgrzyma.sne.torun.pl/
- Adres: ul. Św. Józefa 23/35
- kontakt: 056 651 18 41, e-mail: dom.pielgrzyma@sne.torun.pl

Wszystkie te miejsca są nieco oddalone od centrum, gdzie zapewne wyskoczymy do jakiegoś lokalu pogadać, pograć itp :P Ale można bez trudu dojechać autobusem. Do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego i Domu Pielgrzyma można dojechać bez przesiadek wprost z dworca Toruń Główny autobusem linii 11, a do Fortu linią 14. Tymi samymi autobusami, ale w przeciwnym kierunku można dojechać do Centrum z miejsca zakwaterowania. Cena biletu autobusowego normalnego: 2 zeta, uczniowie i studenci kasują połówkę :P W miarę moich skromnych możliwości postaram się odebrać przyjezdnych z dworca (hmm... cały czas zakładam, że przyjedziecie PKP :P ale jeśli PKS to też nie problem, chociaż nawet ja się nie rozdwoję )

Co do miejsca przesiadywania, zapewne wyjdzie wszystko w praniu

Uff... to tyle. Jeśli będziecie mieli jakieś pytania postaram się odpowiedzieć.
 
__________________
Są dwa rodzaje ludzi: ci, co robią backupy i ci, co będą je robić...
Malekith jest offline