Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2006, 18:24   #91
Lyssea
 
Lyssea's Avatar
 
Reputacja: 1 Lyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skał
Phaere

-Pewnie tak, dlatego ja nie próbuję zrozumieć ludzi. Toleruję ich czasem zaskakujące zachowania.-powiedziała do Fosht`ki oddalając się w stronę drzewa.

Usiadła pod nim i wyciągnęła z torby coś do jedzenia.
-Panuj nad sobą Bast.-zwróciła się do pół-elfa, podnoszącego głos na Maureen.-lepiej uważaj na to, jakim tonem się do kogo zwracasz, bo może się to dla ciebie źle skończyć. To nie groźba lecz dobra rada z mojej strony.-dodała.
-Miałam sen, a może to była wizja... W każdym bądź razie chyba jeszcze się nie obudziłam do końca kiedy zaatakowałam Fosht`kę.- powiedziała do towarzyszy. Nie opowiedziała im o tym co widziała, ponieważ, jak sądziła, nie mieli z nim nic wspólnego.
 
__________________
Żeby ujrzeć coś wyraźnie, wystarczy często zmiana punktu widzenia.
Lyssea jest offline