Wątek: Acta
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2012, 20:58   #14
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Jak dla mnie najzabawniejsze jest to, że muzycy (czy też "przemysł muzyczny") popierają to. A przecież jest youtube. Tam też chcą skasować swoje "dzieła"? To niech skasują. A ja i tak nie kupię ich płyt.
Cytat:
Napisał SkyWei Zobacz post
Hahahaha. Typowe i żałosne. Bez urazy, bo chodzi mi o szerszą perspektywę. Ogólnoludzką, że tak powiem. Wiem o Actcie od hm... roku gdzieś. Ma być podpisana 26 stycznia czyli za chwile. Oczywiście nie sam dokument co jakiegoś typu zobowiązanie. I dopiero dziś bum! Na yt, tutaj, wszędzie. Nagle wszyscy się obudzili. Niecały tydzień przed końcem! Kiedy jest już za późno. A kiedy był czas kogokolwiek to obchodziło? Ech... Ludzie.
Musiałem przegapić spotkanie loży, na którym była o tym mowa.

...

Nie jestem w loży.
I nie ma darmowych cukierków dla mnie.

Cytat:
Napisał SkyWei Zobacz post
chip nadawał. Np na lotniskach będzie sprawdzana kartoteka pasażerów by uniknąć porwań. Tacy będą baczniej obserwowani przez personel. Potem zamieni się je na lokalizujące. Jakbyś się miał zgubić w górach. Czyli za jakieś 10-50 lat w dowodach będzie chip pokazujący gdzie dokładnie jesteś w danej chwili oraz za pomocą którego będzie można pobrać wszystkie twoje dane. I mało kto będzie pamiętał, że tam jest. No i oczywiście będzie obowiązkowy .
I tak nie noszę dowodu chyba, że wybieram się do urzędów, a wtedy herpy derpy urzędy wiedzą, że tam jestem.
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 25-01-2012 o 09:45.
Anonim jest offline