Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2012, 20:59   #116
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Po pierwsze najpierw musicie przeżyć. AV-ka na pewno jeszcze nie ucieka, co to to nie.
Po drugie nie mam dostępu teraz do twojej karty, ale nie pamiętam abyś wykupował usługę Trauma Teamu.
Po trzecie służba zdrowia to też ciekawy temat w CP. Zróżnicowanie poziomu usług zależnie od zasobności portfela. Uliczni lekarze vel rzeźnicy. Postać Johny'ego z racji zawodu na pewno zna jakiś taki przybytek.
Korporacja Stanleya na pewno zapewnia mu jakieś usługi medyczne, więc masz kilka możliwości.
O tym jednak w swoim czasie. Na razie musicie uciec z lotniska i coś zrobić ze studentem. Hi, hi! Będzie ciekawie. Niezależnie, czy to już finał "Unitry", czy dopiero początek nowego rozdziału.

A przy okazji, co sądzicie o religii w CP. Ja w swoich sesja praktycznie pomijałem ten motyw. BG mieli inne problemy niż życie pozagrobowe.
Kilka razy pojawiła się postać ulicznego proroka. Tylko jednak jako epizodyczny NPC dla wprowadzenia klimatu, lub źródło informacji.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline