Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2012, 21:18   #118
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Dla mnie religia w cyberze prezentuje dwa konce kija:

1. Nie istnieje, przynajmniej nie odgrywa żadnej roli, po co Bóg, jak wystarczy gnat, co odrywa głowę przy samej...
2. Łączy broń z Bogiem, czyli sekty, kościoły, prorocy, wariaci, którzy za pomocą przemocy szerzą ich ewangelię.

Pinnhead, odpisz na wynik mojego strzelania, wtedy będę kontynuował akcję: Marka do samochodu na miejsce pasażera, student do tyłu, a komandos do bagażnika, żeby było czym zapłacić medykowi (komandos Arasaki na pewno nie jest goły, coś się zawsze z niego wymontuje 8) ).

EDIT: z powyższych stron znam tą pierwszą, wszystko jasne i klar, a druga... nieznałem jej wcześniej, ale wg mnie jest nie warta uwagi, ze względu na Sprachenvermischung na stronie, menu jest auf deutsch, a niektóre artykuły po ęgielsku.
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.

Ostatnio edytowane przez JohnyTRS : 24-01-2012 o 21:22.
JohnyTRS jest offline