Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2006, 22:10   #48
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
[center:fdd703dc7f] Rekrutacja zamknięta[/center:fdd703dc7f]

Za dwie godziny rusza sesja, niech gracze pocieszą się chwilę Doszło do mnie łącznie 14 różnych postaci- dobrych, złych, neutralnych, przygotowanych do walki i do tzw. "myślenia" . Wielką mordęgą dla mnie było wybranie jedynie siedmiu z takiego ogromu, ale więcej osób nie "udźwignę", przynajmniej teraz. Czemu siedmiu? No cóż, nie mogłem odrzucić jednej z tych postaci, tak więc w sesji pojawi się jeszcze jedna postać... Jak szaleć to szaleć
Tak więc do sesji wchodzą:

Milly jako Lorelei Lodowa Róża

Rhamona jako Adamanta z Shiboleth

Lhianann jako Arianhrod, Rią zwana

Rudaad jako "Wędrująca Granicami"

Leonidas jako Narsil Abbmet

NightCrawler jako Xar'fen Alar

Hammen jako Hagfur Pięść Moradina


Wszystkim pozostałym gratuluje ich postaci, bo tym razem nie przyszła żadna zła czy niepasująca postać, żadna też nie odstawała od innych. Wszystkich graczy, którzy nie dostali się do sesji, zapraszam do śledzenia przygody. Dodatkowo, zgodnie z obietnicami, w trakcie przygody dojdzie co najmniej trzech graczy, jako posiłki od Dwóch Mędrców, tak więc chętnym na grę radzę nie zapominać o The Planewalkers.


Za 2 godziny zacznie się sesja. The Planewalkers czeka!

Pozdrawiam i życzę miłej gry
Kutak
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline