Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2006, 23:18   #1
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
The Planewalkers!

No tak, czyli zaczęliśmy. Zasady są oczywiste, jak w każdej mojej sesji. Z jednym wyjątkiem...

Sesja wymaga naprawdę wielu graczy i chciałbym, by przeszła w miarę szybko. Tak więc wymagany jest post co 3-4 dni. Jeżeli bez żadnej informacji (komentarze czy gg) ktoś wsiąknie na tydzień- wysyłam mu powiadomienie przez PW i ewentualnie GG. Po dwóch tygodniach takiej osobie dziękuję za grę.

System jest dość rygorystyczny, ale daje sporo czasu na reakcje. Po prostu nie chcę psuć zabawy graczom i sobie

Aha, userów animujących BN'ów będę dodawał na bieżąco przed ich postami, dogadamy się przez gg co do tego.

No ale starczy już tych kazań- zapraszam do gry! I pamiętajcie- wybieranie się na plan żywiołu ognia w kożuchu to naprawdę kiepski pomysł

Pozdrawiam, Kutak
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline