Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2006, 16:33   #34
Malekith
 
Malekith's Avatar
 
Reputacja: 1 Malekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumny
Co do Starego Młyna to jakiś czas temu słyszałem plotę, że ponoć już nie działa... lub przynajmniej zmienił właściciela. Ale nie wiem, nie sprawdzałem, daaaaawno tam nie byłem. Jeśli jednak działa to rzeczywiście można spróbować wcześniej coś wykombinować z rezerwacją.

Fajnym miejscem jest też Krzywa Wieża. Chociaż ja mam niemiłe wspomnienia z tym miejscem, jak któregoś razu spotkaliśmy się ze znajomymi w niedzielę wieczorkiem i zostaliśmy wyrzuceni bo niby głośno się zachowywaliśmy... jeśli rozmowy w większym gronie i toasty można uznać za nie wiadomo jak pijacką burdę... ale mniejsza z tym, może opowiem o tym dokładniej na spotkaniu :P Pomijając to, mogę odłożyć złe wspomnienia na bok :P i może uda się coś tam załatwić, gdyby Młyn nie wypalił. Ale tam nie da się już tak ładnie wyizolować jak w Młynie...
 
__________________
Są dwa rodzaje ludzi: ci, co robią backupy i ci, co będą je robić...
Malekith jest offline