Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2006, 23:10   #97
Frosty
 
Frosty's Avatar
 
Reputacja: 1 Frosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Anzelm

Jedzenie smakowało całkiem nieźle. Sięgnąłem po butelkę i rozluźniłem opaskę uciskową, gdy trunek omal nie wypadł mi z ręki z powodu zanikającego czucia. Starałem się skoncentrować na lekturze, ale nie przyniosło to zbyt wielkiego efektu. Panujący jeszcze półmrok powodował, że litery często zlewały się ze sobą i czytałem po kilka razy to samo zdanie. Dodatkowo prowadzone dalej rozmowy wybijały mnie z rytmu i odwracały uwagę. Zamknąłem księgę i wróciłem myślami do otoczenia. Kolejny kęs i łyk wina. Spojrzenie po towarzyszach. Kichnięcie... chyba zmarzłem z wieczorem.
-"A co mają napady złości do ognia Fosht'ko? Jedyny związek jaki sobie na szybko wyobrażam to chłopi biegający z pochodnią i podpalający stodoły bogatszych sąsiadów, a Ty mi nie wyglądasz na kogoś takiego."
 
__________________
"Nadchodzi zima"- Eddar Stark
"Czarne skrzydła, mroczne wieści"-...
Frosty jest offline