Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2012, 20:31   #84
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Qumi twoja decyzja mnie rozczarowała. Zwłaszcza jej powód.

Cytat:
pisanie do tej sesji przestało mi sprawiać przyjemność. Parę razy siadałem do pisania i nic mi nie przychodziło do głowy, ani nie czułem z tego satysfakcji.
Sorki, ale... MG nie jest równy graczom. Prowadzenie jednak wymaga czegoś więcej. Rozumiem, że czasem ciężko siąść do posta, że czasem trudniej jest przelać zamysł na papier, ale wtedy pozostaje zacisnąć zęby i pisać.
Owszem, post wtedy wyjdzie gorszy, ale cóż poradzić... ważne, że będzie.
Gdybym miał rezygnować z prowadzenia za każdym razem, gdy trudniej byłoby mi napisać posta to Kłopotliwa Przesyłka nie dotarłaby tak daleko.
MG musi być wytrwały by prowadzić PBFa i mieć dość uporu, by przetrzymać chwilowe kłopoty.Niestety MG nie może pozwalać na pisanie tylko wtedy, gdy ma frajdę.

Szkoda sesji, bo ci którzy zostali w grze, chcieli w niej uczestniczyć. Wiem wszak ile włożyłem pracy w swoją postać i widzę że poszła na marne. A przypuszczam, że reszta graczy włożyła więcej. Pod znakiem zapytania pozostaje kwestia ewentualnej kolejnej sesji jaką założysz o drowach.
I moje w niej ewentualne uczestnictwo.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 29-01-2012 o 20:33.
abishai jest offline